Vonkajšie brány

Krídlové brány

Krídlové brány zaručia pohodlný vjazd na Váš pozemok. Nepotrebujú priestor po bokoch otvoru, ale vyžadujú viac miesta v oblasti rádiusu otvárania. Vonkajšia krídlová brána je tvorená jedným alebo dvoma krídlami, ktoré sa zvyčajne otvárajú smerom na pozemok. Krídlo je uchytené pomocou nastaviteľných otočných pántov na zabetónovaných stĺpcoch vyrobených z uzavretých profilov príp. priamo na stĺpikoch oplotenia. Krídlové brány sú vhodné na uzavretie väčšiny vjazdov alebo areálov. Vyžadujú minimálnu pripravenosť a prevádzkovú údržbu. V kombinácii s pohonom uloženým v základoch prejazdu, ktorý nenarúša vzhľad brány, sú krídlové brány opäť atraktívne pri realizácii vonkajšieho oplotenia.

Vonkajšie brány

Posuvné: samonosné, po koľajnici

Posuvné brány predstavujú moderné riešenie vjazdu vozidiel do objektu. Posuvná brána sa otvára na stranu pozdĺž plotu. Vďaka uloženiu brány na vodiacich vozíkoch je aj v zimných mesiacoch, či pri náročnom type terénu brána stále pripravená, nakoľko visí nad miestom vjazdu. Priestor pre zasunutie brány je nutné predĺžiť približne o 1/3 šírky vjazdu.

Vonkajšie brány

Bránka

Vonkajšia bránka je to prvé, čo každý vo Vašom okolí uvidí, a preto je dôležité, aby ste i túto súčasť Vášho domu vyberali zodpovedne. V našej ponuke sú bránky vyrábané z rovnakých materiálov ako garážové brány, čím je možné vhodne zladiť farebnú kombináciu bránky a garážovej brány.

Plotové pole

Plotové panely sú výrobky nadštandardného charakteru, ktoré svojou eleganciou a jednoduchou montážou predstavujú vrchol plotových programov. Vhodné sú na oplotenie rodinných domov, firiem, podnikov a výrobných hál, škôl, športových objektov a štadiónov.

Nechajte si vypracovať cenovú ponuku, hneď teraz
Nie ste si istý akú bránu zvoliť?

Ak potrebujete poradiť, tak nám zavolajte 0915 636 832 alebo napíšte.