https://www.traditionrolex.com/27
https://www.traditionrolex.com/27
https://www.traditionrolex.com/27
LAPORTA: Vonkajšie brány

Vonkajšie brány

Krídlové brány

Krídlové brány zaručia pohodlný vjazd na Váš pozemok. Nepotrebujú priestor po bokoch otvoru, ale vyžadujú viac miesta v oblasti rádiusu otvárania. Vonkajšia krídlová brána je tvorená jedným alebo dvoma krídlami, ktoré sa zvyčajne otvárajú smerom na pozemok. Krídlo je uchytené pomocou nastaviteľných otočných pántov na zabetónovaných stĺpcoch vyrobených z uzavretých profilov príp. priamo na stĺpikoch oplotenia. Krídlové brány sú vhodné na uzavretie väčšiny vjazdov alebo areálov. Vyžadujú minimálnu pripravenosť a prevádzkovú údržbu. V kombinácii s pohonom uloženým v základoch prejazdu, ktorý nenarúša vzhľad brány, sú krídlové brány opäť atraktívne pri realizácii vonkajšieho oplotenia.

Vonkajšie brány

Posuvné: samonosné, po koľajnici

Posuvné brány predstavujú moderné riešenie vjazdu vozidiel do objektu. Posuvná brána sa otvára na stranu pozdĺž plotu. Vďaka uloženiu brány na vodiacich vozíkoch je aj v zimných mesiacoch, či pri náročnom type terénu brána stále pripravená, nakoľko visí nad miestom vjazdu. Priestor pre zasunutie brány je nutné predĺžiť približne o 1/3 šírky vjazdu.

Vonkajšie brány

Bránka

Vonkajšia bránka je to prvé, čo každý vo Vašom okolí uvidí, a preto je dôležité, aby ste i túto súčasť Vášho domu vyberali zodpovedne. V našej ponuke sú bránky vyrábané z rovnakých materiálov ako garážové brány, čím je možné vhodne zladiť farebnú kombináciu bránky a garážovej brány.

Plotové pole

Plotové panely sú výrobky nadštandardného charakteru, ktoré svojou eleganciou a jednoduchou montážou predstavujú vrchol plotových programov. Vhodné sú na oplotenie rodinných domov, firiem, podnikov a výrobných hál, škôl, športových objektov a štadiónov.

Nechajte si vypracovať cenovú ponuku, hneď teraz
Nie ste si istý akú bránu zvoliť?

Ak potrebujete poradiť, tak nám zavolajte 0915 636 832 alebo napíšte.

Prosím, venujte nám pozoronosť. Na prispôsobenie obsahu a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Svoj súhlas môžete vždy upraviť.


Nepripomínať