https://www.traditionrolex.com/27
https://www.traditionrolex.com/27
https://www.traditionrolex.com/27
LAPORTA: Krídlové brány

Krídlové brány

Dvojkrídlové brány

Dvojkrídlové garážové brány sú vhodné na osadenie do takých otvorov, kde pre svoje rozmery alebo zasúvanie nie je možné namontovať sekčnú garážovú bránu, príp. rolovaciu bránu. V posledných rokoch získavajú dvojkrídlové garážové brány na popularite najmä vďaka svojej jednoduchosti, bezúdržbovosti a dlhej životnosti. Sú výbornou voľbou aj pre prípad, keď je potrebné nezasahovať do interiéru a neznižovať strop garáže. Majú vynikajúce izolačné vlastnosti vďaka svojej výplni z polyuretánovej peny o hrúbke 42 mm. Súčasťou dodávky je zárubňový rám s dvoma krídlami. Rám je oceľový príp. hliníkový, pokrytý hliníkovým profilom. Súčasťou brány je zamykacie kovanie na štandardnú vložku s možnosťou výberu otvárania pomocou kľučky alebo gule. Farba rámu je prírodný hliník, ktorý je možné laminovať podľa vzorkovníka laminácií.

Jednokrídlové brány/dvere

Jednokrídlové brány príp. dvere sú jednoduchým variantom garážovej brány alebo dverí. Nezasahujú do interiéru a neznižujú strop garáže. Krídlo je vyrobené z izolačným panelov vložených do hliníkového rámu. Dvere majú vynikajúce izolačné vlastnosti vďaka výplni s izoláciou z polyuretánovej peny o hrúbke 42 mm. Rámy brány dodávame štandardne v striebornom eloxovanom hliníku alebo ľubovoľnej farbe z palety RAL príp. laminácie podľa vzorkovníka. Vieme ponúknuť aj rôzne príslušenstvo a doplnky, napr. okienka (na presvetlenie garáže, v ktorej nie sú iné okná), kovanie s guľou, madlá.

Nechajte si vypracovať cenovú ponuku, hneď teraz
Nie ste si istý akú bránu zvoliť?

Ak potrebujete poradiť, tak nám zavolajte 0915 636 832 alebo napíšte.

Prosím, venujte nám pozoronosť. Na prispôsobenie obsahu a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Svoj súhlas môžete vždy upraviť.


Nepripomínať