wholesale replica salvatore ferragamo pants with aaa quality at our fake watch store from china.om rolex datejust rolex calibre 2836 2813 mens m126333 0012 is frequently beautiful luxurious tracphone, minutes and moreover a few seconds is not below average, 220 different parts of the most perfect combine.

Sekčné garážové brány

Sekčné garážové brány vďaka konštrukčnému riešeniu nezaberajú miesto, ale zasúvajú sa pod strop vo vnútri garáže. Ich ovládanie možno spustiť ručne alebo na diaľku z pohodlia auta. Cena garážových brán sa stanovuje na základe rozmerov, farby, typu pohonu alebo podľa množstva prípadných doplnkov. Brána je vytvorená z dvojstenného pozinkovaného oceľového plechu vyplneného tvrdenou polyuretánovou penou, čo prispieva okrem izolačných vlastností aj k zvýšeniu bezpečnostných vlastností. Celý systém je namontovaný za stavebný otvor a umožňuje využívať celú šírku prejazdu.

Máme v ponuke brány od kombinácie dodávateľov - výrobcov, kovania firmy FLEXIFORCE (Holandsko) a panely firmy EPCO (Belgicko) a taktiež brány LAPORTA FR.

Nechajte si vypracovať cenovú ponuku, hneď teraz

Sekčná garážová brána so štandardným kovaním.
Sekčná garážová brána zo zníženým kovaním

Garážové brány s integrovaným vstupom

 Priechodné dvere v garážových bránach sú výhodným riešením v mnohých prípadoch, keď garáž nemá žiadny iný vstup a brána sa otvára len občas a vy chcete urýchliť vstup do alebo z priestoru.


Sekčná garážová brána s integrovaným vstupom a nízkym prahom 3 cm.
Sekčná garážová brána s integrovaným vstupom a s 9 cm prahom.


Nie ste si istý akú bránu zvoliť?

Ak potrebujete poradiť, tak nám zavolajte 0915 636 832 alebo napíšte.

Prosím, venujte nám pozoronosť. Na prispôsobenie obsahu a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Svoj súhlas môžete vždy upraviť.

Potrebné súbory

Nepripomínať