https://www.traditionrolex.com/27
https://www.traditionrolex.com/27
https://www.traditionrolex.com/27
LAPORTA: Sekčné garážové brány

Sekčné garážové brány

Sekčné garážové brány vďaka konštrukčnému riešeniu nezaberajú miesto, ale zasúvajú sa pod strop vo vnútri garáže. Ich ovládanie možno spustiť ručne alebo na diaľku z pohodlia auta. Cena garážových brán sa stanovuje na základe rozmerov, farby, typu pohonu alebo podľa množstva prípadných doplnkov. Brána je vytvorená z dvojstenného pozinkovaného oceľového plechu vyplneného tvrdenou polyuretánovou penou, čo prispieva okrem izolačných vlastností aj k zvýšeniu bezpečnostných vlastností. Celý systém je namontovaný za stavebný otvor a umožňuje využívať celú šírku prejazdu.

Máme v ponuke brány od kombinácie dodávateľov - výrobcov, kovania firmy FLEXIFORCE (Holandsko) a panely firmy EPCO (Belgicko) a taktiež brány LAPORTA FR.

Nechajte si vypracovať cenovú ponuku, hneď teraz

Sekčná garážová brána so štandardným kovaním.
Sekčná garážová brána zo zníženým kovaním

Garážové brány s integrovaným vstupom

 Priechodné dvere v garážových bránach sú výhodným riešením v mnohých prípadoch, keď garáž nemá žiadny iný vstup a brána sa otvára len občas a vy chcete urýchliť vstup do alebo z priestoru.


Sekčná garážová brána s integrovaným vstupom a nízkym prahom 3 cm.
Sekčná garážová brána s integrovaným vstupom a s 9 cm prahom.


Nie ste si istý akú bránu zvoliť?

Ak potrebujete poradiť, tak nám zavolajte 0915 636 832 alebo napíšte.

Prosím, venujte nám pozoronosť. Na prispôsobenie obsahu a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Svoj súhlas môžete vždy upraviť.


Nepripomínať