https://www.traditionrolex.com/27
https://www.traditionrolex.com/27
https://www.traditionrolex.com/27
LAPORTA: Pohony pre vonkajšie brány

Pohony pre vonkajšie brány

Pri vonkajších bránach využívame pohony od dodávateľov – výrobcov, firiem LIFTMASTER a LIFE. Ku každej bráne pristupujeme individuálne a snažíme sa zákazníkovi dodať najvhodnejší pohon pre jeho danú bránu.


Posuvné brány

Posuvné brány sú vhodné pre typ pozemku s dostatočným priestorom pre zaistenie brány pozdĺž steny alebo plota. Je to vhodné riešenie tam, kde je malý priestor medzi vjazdom a domom. Môžu byť samonosné alebo sa posúvajú po koľajnici, takže manipulácia s nimi je jednoduchá. Pohony pre posuvné brány sú ovládané diaľkovým ovládaním.


LiftMASTER
Life


Princíp fungovania hrebeňa je založený na tzv. ozubnicovom prevode, pri ktorom je na bránu napevno naskrutkovaný ozubený hrebeň posúvaný ozubeným kolieskom staticky upevneného elektromechanického pohonu brány. Ozubený hrebeň je vyhotovený z oceľovej kordy potiahnutej odolným nylonom pre tichý chod otvárania a zatvárania brány.

Ozubnica
Nechajte si vypracovať cenovú ponuku, hneď teraz

Krídlové brány

Krídlová brána sa vďaka svojej konštrukcii pohybuje nad terénom a znižuje tak náročnosť zimnej údržby. Tento typ brány je vhodný všade tam, kde priestor vedľa prejazdu neumožňuje pohyb posuvnej brány. Komfortné a spoľahlivé ovládanie brány zabezpečujú elektropohony s diaľkovým ovládaním. Inteligentné motory majú schopnosť rozpoznať prekážku v priestore brány. V prípade výpadku el. prúdu je možné motor ľahko odblokovať a ovládať ručne.

LiftMASTER
Life


Nie ste si istý aký pohon zvoliť?

Ak potrebujete poradiť, tak nám zavolajte 0915 636 832 alebo napíšte.

Prosím, venujte nám pozoronosť. Na prispôsobenie obsahu a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Svoj súhlas môžete vždy upraviť.


Nepripomínať